ADIT Network – zarabiaj bez polecania!

W ostatnich tygodniach moja skrzynka była zasypywana propozycjami przystąpienia do nowego na rynku systemu zarabiania pieniędzy ADIT Network. Przyznam, że na początku podchodziłem do tego sceptycznie. Ehhh, pewno znowu jacyś naciągacze szukają jelenia, który zapisze się z ich polecenia i będzie trzepał dla nich kasiurę – takie myśli chodziły mi po głowie. W potencjał tego programu uwierzyłem dopiero kiedy bliżej się z nim zapoznałem. Dołączyłem i Wam też polecam. Szczegóły w środku.

O FIRMIE
Skąd to ADIT Network w ogóle się wzięło? Jest to firma działająca w branży reklamy internetowej powstała w listopadzie 2011 roku. Ktoś powie: oj, krótko więc po cholerę się w to pchać i ryzykować.

Utrata pieniędzy w tym programie jednak jest praktycznie w 99% procentach niemożliwa! Jej zarobki pochodzą z prawdziwej działalności, nie występuje tu schemat Ponzi’ego, gdzie pieniądze wypłacane są użytkownikom ze środków wpłacanych przez nowych ludzi do czasu, aż wszystko upadnie na łeb.

ADIT Network to jak najbardziej legalnie działająca korporacja, zarządzana przez prawdziwych ludzi z biur  w Hong Kongu, Chin, Kanady, a wkrótce również w USA i ponad 200 innych państwach, którzy nie boją się podawać swoich danych osobowych.

Dr Victor Zhang (prezes, założyciel i CEO), Jenny Wang (RVP Administracji – Kanada), Chung-Chih Soond (CTO, wiceprezes ds. IT i reklamy internetowej), Gary Ren (CFO, dyrektor finansowy), David Fend (dyrektor marketingu i dyrektor generalny – Hing Kong) – mógłbym tak jeszcze długo wymieniać nazwiska. Ale po co, skoro większości z Was, jak i mnie, na razie one niewiele mówią.

KAŻDY ZARABIA!
Bez względu na taktykę jaką się obejmie, w ADIT Network zarabia każdy, bez wyjątku! To znaczy, że nie musisz polecać systemu nikogo, jeśli nie masz na to ochoty, a i tak wyjdziesz na sporym plusie.

Jeśli dodatkowo zdecydujesz się zaangażować w ten system i zaczniesz budować zespół poleconych, Twoje możliwości zarobkowe wzrastają kilkukrotnie. Dość powiedzieć, że firma w ciągu tych kilkunastu miesięcy działania wykreowała ponad 35 milionerów! 

DLACZEGO ADIT NETWORK?

  • Mała konkurencja

Pomyślicie, że oszalałem. Ale na rynku tak naprawdę nie ma wielu firm MLM, działających w branży reklamy internetowej. A już na pewno nie ma takiej, która oferuje klientowi taki ogromny potencjał zarobkowy i dobrze wyeksponowaną reklamę, jak ADIT.

  • Wymarzony biznes

W ciągu tylko 2011 roku dokonano z pośrednictwem internetu miliardy transakcji opiewających na kwotę ponad 763 biliona dolarów! Nie ma więc żadnych wątpliwości, że dopóki firmy i przedsiębiorcy będą nadal tak chętnie reklamować się w sieci, aby zwiększyć swoje dochody, ADIT będzie się rozwijać.

  • Rekordowe zarobki

Chyba żaden MLM na świecie nie może się pochwalić, że ich system pozwolił ponad 35 osobom stać się milionerami w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy istnienia. Tymczasem w ADIT tak właśnie było. Mało tego, kolejne 50 partnerów z Azji, Kanady i USA potrafi generować zyski rzędu 80 – 800 tyś dolarów miesięcznie!

  • MLM to nie wszystko

ADIT to nie tylko firma MLM. Jej działalność wykracza daleko poza granice tego pojęcia. Świadczy o tym choćby fakt, że jest w trakcie otwierania własnej sieci hoteli, wymagającej miliardów dolarów dofinansowania. Poza tym jaka firma MLM pozwala wykupywać swoim partnerom terytorium danego regionu, a potem dzieli się geograficznymi tantiemami? Albo jeszcze lepiej: czy jakiś MLM daje jego użytkownikom możliwość zarabiania ogromnych 50-procentowych prowizji od sprzedaży rocznych kontraktów wartych nie mniej niż 50 tys. dolarów? W ADIT tak jest!

  • Silny zespół prawny

ADIT dysponuje zespołem prawników z ogromnym doświadczeniem w prawie korporacyjnym, sporach sądowych, franchisingu, SEC i prawie MLM. W tej sposób firma chce mieć pewność, że stworzy prawny, długoterminowy i zrównoważony model biznesowy.

  • Ciekawy plan wynagrodzeń

ADIT wypłaca do 75% prowizji dla aktywnych partnerów na ponad 10 sposobów. W dodatku oferuje niesamowite bonusy. Jeśli mam rzucić przykładami: iPady, MacBooki, samochody o wartości do 100 000 dolarów to tylko namiastka tego co każdy użytkownik może zdobyć dzięki współpracy z firmą.

  • Łatwość w obsłudze

Prowadzenie i zarządzanie kontem ADIT z domu jest bardzo łatwe i intuicyjne.

  • Polityka zero ryzyka

MLM jako jedna z niewielu firm tego typu oferuje swoim partnerom gwarancję 100-procentowego zwrotu pieniędzy za zakup pakietu reklam w ciągu 72 godzin. ADIT nie boi się tego, ponieważ jest tak mocno przekonane skuteczności swoich działań.