Jak zdobyć traffic w Banners Broker?

Są trzy sposoby pozyskania dodatkowego traffiku w Banners Broker. Traffic to nic innego jak ruch. Ruch bez którego nie można zakwalifikować paneli, a co za tym idzie, czerpać zysków finansowych z tego fenomenalnego systemu. Szczegóły w środku.

TRAFFIC W PAKIETACH
Rozpoczynając przygodę z Banners Broker nie musisz szczególnie martwić się o traffic. A to dlatego, że kiedy wykupujesz pakiet startowy (więcej o pakietach startowych, to razem z nim – oprócz paneli – dostajesz również ruch wystarczający do ich pracy przez dwa cykle.

Schody zaczynają się dopiero później, kiedy panelom brakuje traffiku potrzebnego do ich kwalifikacji. Ale i na to jest sposób. A właściwie trzy, jakie proponuje swoim współpracownikom Banners Broker.

Zanim jednak przejdę do opisywania dokładnie każdego z nich, chciałby Wam pokazać jak dużo ruchu (Traffic Hits) wymaga każdy z kolorów paneli.

JAK ZDOBYĆ DODATKOWY TRAFFIC?

1. sposób – wykupienie ruchu (Traffic Pack)
To na pewno najprostsza, ale zarazem najbardziej kosztowna opcja. Wykupienie traffiku od Banners Broker wiąże się bowiem nie tylko z wydatkiem 50 dolarów, ale i akceptacją pewnych zasad.

- jeśli zdecydujesz się na ten krok, zobowiązujesz się do kupowania Traffic Pack’a co miesiąc w nie mniejszych ilościach. Czyli np. jeśli 19 czerwca zamówisz jeden pakiet, to 19 lipca (+/- 4 dni) musisz wziąć go ponownie. Od niedawna proces został zautomatyzowany.
- zakup dwóch lub większej ilości Traffick Packu sprawia, że automatycznie stajesz się użytkownikiem PREMIUM co wiąże się ze wzrostem miesięcznej opłaty administracyjnej Banners Broker z 15 dolarów do 100.

Co się dzieje w przypadku złamania tych zasad?

Po pierwsze: stracisz Traffic Hits otrzymane w gratisie przy zakupie (50 k). Po drugie: musisz się liczyć z tym, że będziesz miał zablokowany dostęp do Traffic Packa, a na jego kolejny zakup zaczekasz aż sześć miesięcy. Warto więc trzymać rękę na pulsie.

Jeden Traffic Pack to 100 000 Traffic Hits, z czego 50 000 jest gratis. Wystarcza to do zakwalifikowania paneli (nie więcej niż pięciu) o wartości 200 dolarów. Jakieś ograniczenia? Po uruchomieniu do pracy pięciu paneli, zaczyna obowiązywać zasada 2:1. Polega ona na tym, że kiedy kwalifikujemy panel z wyższego poziomu, będziemy mogli zakwalifikować kolejne dwa koloru niższego.

W praktyce: po zakwalifikowaniu pięciu paneli żółtych przy pomocy Traffic Pack, natrafimy na blokadę. By móc zakwalifikować szósty panel żółty, musimy zakwalifikować najpierw co najmniej jeden panel purpurowy, wówczas będziemy mogli zakwalifikować kolejne dwa panele żółte.

2. sposób – polecanie Banners Broker innym (Sales Credit)
Chcesz zarabiać szybciej i więcej? To ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Jeśli znajdziesz ludzi, którzy zarejestrują się w Banners Broker przez Twój link partnerski i dokonają zakupu pakietu startowego, otrzymasz gratis połowę ruchu (Sales Credit), który oni dostali na poszczególne panele.

W praktyce: Twój polecony decyduje się na zakup pakietu niebieskiego, który zawiera w sobie panele: żółte, fioletowe i niebieskie. Ty dostajesz za to:

1 Sales Credit na panel żółty – 2.500 Traffic Hits
1 Sales Credit na panel purpurowy – 7.500 Traffic Hits
1 Sales Credit na panel niebieski – 22.500 Traffic Hits

Niezły bajer, co nie? Wkrótce postaram się Wam wyjaśnić jak zdobywać poleconych. Wymaga to co prawda trochę pracy, ale wierzcie mi, że warto.

3. sposób – własna strona internetowa ze sporym ruchem (Organic Traffic)
Dodatkowy traffic możesz pozyskać dzięki własnej stronie internetowej. Jest jednak pewien warunek, który musi ona spełnić. A mianowicie, jej oglądalność nie może być niższa na tysiąc unikalnych użytkowników dziennie.

Jeśli możesz to spełnić, to pisz do Banners Broker z ofertą sprzedaży miejsca reklamowego, a o traffic do kwalifikowania paneli martwić się już nie będziesz musiał.