Skrypt do wypłat z PC. Chwilowo nieaktulane!

Moje porady na temat tego jak zwiększyć swoje szanse >na trafienie w „wiaderko” Profit Clicking okazują się pomocne. Ale nie są już tak skuteczne odkąd firma wrzuciła kod CAPATCHA, który trzeba przepisać tuż przed próbą zlecenia wypłaty. Dlatego postanowiłem Wam pokazać sposób alternatywny, warty choćby wypróbowania. Chodzi o bota, dzięki któremu będziecie mogli zaoszczędzić masę czasu i przede wszystkim: cieszyć się profitami z PC. Dzięki nawiązanej współpracy z jego twórcą, dla Was, moich Czytelników taniej!

O BOCIE
Bot powstał dzięki współpracy użytkowników hyipforum.pl. Jest on w 100% bezpieczny. Stwierdzono to na podstawie pierwszych wersji, które były testowane przez dwa miesiące przez wiele osób i nikt nie został zbanowany.

Oczywiście to nie oznacza, że autorzy dają jakiekolwiek gwarancje i ewentualnie pokryją straty, jeśli ktoś zostanie zablokowany. Każdy korzysta z niego na własną odpowiedzialność.

Tak on mniej więcej wygląda.

KRÓTKI OPIS FUNKCJI
Na początek wpisujesz w ile procesorów chcesz się wstrzelić. A dopiero kiedy program przeskoczy w drugie okienko, wypełniasz:

  • Code: kod, który otrzymasz ode mnie po zakupie.
  • ID: Twoje ID z PC (100% bezpiecznie).
  • Password: hasło (100% bezpieczne).
  • Amount: kwota jaką chcesz wypłacić.
  • Processor: procesor płatności, na który chcesz dokonać wypłaty.
  • Wybrane środki do wypłaty: PRE lub POST.
  • Attempts:  próby wypłaty przez bota (dobrze przepisana captcha).

Program zapisuje  twój kod i login więc nie musisz wpisywać za każdym razem wszystkiego od nowa.

TANIEJ DLA MOICH CZYTELNIKÓW!
Koszta użytkowania bota do wypłat z Profit Clicking nie są takie tragicznie. Pod warunkiem, że będziemy próbować wstrzelić się w „wiaderko” nie mniejszą kwotą niż 50$. Opłaty pobierane są za każdy udany strzał. To znaczy, że wykupujesz np. jeden i program działa dopóty dopóki nie uda ci się zlecić tej wypłaty.

Jako, że udało mu się nawiązać współpracę z autorem tego super wynalazku, teraz specjalnie dla Ciebie, Czytelnika mojego bloga, mam specjalną cenę, dużo niższą niż ta proponowana do niedawna na forum hyip.

Promocyjny koszt jednego strzału to 3,3$, łącznie z prowizją procesora płatności (od 50$ PRE do 100$ POST). 

Za bota można płacić jedynie przez przelew środków na konto Solid Trust Pay oraz Liberty Reserve wskazane przeze mnie podczas kontaktu mailowego, telefonicznego, GG bądź SKYPE.

  • Program działa w tle, bardzo lekki, nie ma żadnych problemów z działaniem, wypłaca. Sprawdza od 10-60s program pozwala ustawić ilość zlecanych wypłat od 1-5.
  • Po wpisaniu 1 i ustawieniu 50$ na STP program będzie próbował wypłacić co około 50-65s(zabezpieczenie) a jeżeli wpiszesz 5 procesorów i wypełnisz wszystkie 50$ STP program będzie sprawdzał 6-12s (zabezpieczenie).

MOJE DOŚWIADCZENIA
Korzystałem z tego skryptu już kila razy. Zmusiła mnie do tego nieciekawa sytuacja. W grudniu potrafiłem wstrzelić się aż dziewięć razy w „wiaderko”, aby w Nowy Rok mieć szczęście już tylko dwukrotnie.

W debiucie zapłaciłem, włączyłem bota i czekałem… Przez trzy dni zmieniałem kwoty tak często jak skarpetki. A to próbowałem 250$, a to znów 220, 200. Trafiłem w STP, kiedy program miałem ustawiony na 150$. Można więc uznać, że transakcja została zakończona pomyślnie.