Wybór pakietu startowego w Banners Broker

Wybór odpowiedniego pakietu – to pierwsze zadanie dla każdego, który zaczyna przygodę z Banners Broker. Jego ceny zaczynają się od $25, a kończą na $3655. Oczywiście im droższy weźmiesz, tym więcej możesz zarobić. Jeśli nie chcesz wchodzić „w ciemno”, chcesz ten system najpierw wypróbować, też jest na to sposób.


REJESTRACJA
Jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem Banners Broker? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, wejdź – – dowiedz się jak to zrobić. Założenie konta jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje, a to oznacza, że w każdej chwili możesz z niego zrezygnować bez konsekwencji.

ZAKUP PAKIETU
Teraz do rzeczy. Aby zacząć zarabiać w Banners Broker, musisz najpierw wybrać pakiet startowy, którego ceny wahają się pomiędzy $25 – $3655. Pamiętaj, że każdy użytkownik może mieć tylko jeden pakiet (proszę nie mylić pakietów z panelami – tych drugich możemy kupować do woli).

Gdybyś jednak nie był przekonany do systemu, albo dysponujesz małymi środkami, zawsze możesz na próbę wziąć jeden z niższych pakietów i zaaplikować o wyższy troszkę później – BB umożliwia Ci taką opcję do 30 dni od pierwszej transakcji. Drugi wariant – to pozostajesz na tym samym pakiecie, ale w zamian dokupujesz same panele. Twój wybór…

WYBÓR RODZAJU KONTA
Pewnie niektórzy zauważyli, jeśli nie, to od razu wyjaśniam. Otóż przed samym zakupem pakietu, kluczowy jest również dobór odpowiedniego dla naszych potrzeb rodzaju konta – STANDARD vs PREMIUM.

Polecamy również usługi adwokacie z Bydgoszczy i Torunia - https://kancelariaosinska.pl/

Czym one się różnią? Szczegóły w tabeli.

WAŻNE!
1. Jeśli nie chcesz się narazić twórcom systemu, zakładaj tylko jedno konto na osobę! W innym przypadku możesz stracić je wszystkie, w dodatku zostaniesz zablokowany i już nigdy do Banners Broker dołączyć nie będziesz mógł.
2. Aby działać w BB musisz mieć ukończone 18 lat.
3. Jeśli dokonasz opłaty miesięcznej za konto: STANDARD lub PREMIUM, jesteś zobowiązany płacić ją każdego miesiąca.

WIĘCEJ O PANELACH
Banners Broker oferuje swoim inwestorom do wyboru sześć pakietów o różnych kolorach i cenach. Każdy z nich zawiera w sobie już opłatę administracyjną – w przypadku konta STANDARD wynosi ona $15, przy PREMIUM $100.

UWAGA!
Do każdego zakupu musisz doliczyć 5 procent opłaty Fee – to normalka przy wpłacaniu pieniędzy w większości systemów typu Banners Broker.

Oto jak przedstawiają się ceny poszczególnych pakietów – dla konta STANDARD i PREMIUM. Nie różnią się one ani liczbą paneli ani wyświetleń (Impressions).